Михайло Булгаков - Мастер і Маргарита. Факсимільне видання авторського оригіналу.

Михайло Булгаков
Мастер і Маргарита. Факсимільне видання авторського оригіналу.

Вартість: 3000 грн.
Код: К-448

Видавництво: Видавничий дім АДЕФ

Тверда палітура
Мова видання: Російська
Рік видання: 2018
Cторінок: 504  
Формат:
Тема: Булгаківска тема
Вид: Наш ексклюзив

Спільний проект


Літературно-меморіального музею М. Булгакова в Києві і Видавничого Дому «АДЕФ-Україна».


 


М. Булгаков


Майстер і Маргарита / факсимільне видання роману / - Київ, ВД «АДЕФ-Україна», 2018 р., - 504с.


 


Роман Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита» за півстоліття з часу першої публікації в журналі «Москва» перевидавався неодноразово. Він переведений на безліч мов, вийшов з ілюстраціями та коментарями.


Про Булгакова сперечалися і сперечаються досі, творчість письменника не залишає байдужими читачів і шанувальників з різних країн. Роман включений в шкільні програми з літератури. При підведенні підсумків ХХ століття він був визнаний кращим романом в декількох країнах.


Ця книга - факсиміле одного з варіантів тексту, зрозуміло, не може претендувати на дослідницьку новизну або нове прочитання. Своєрідність видання полягає в тому, що воно переносить читача в епоху «самвидаву», практично не знайому онукам і навіть правнукам «першочитачів» роману.


Надія Афанасіївна Булгакова-Земська, перший біограф письменника, берегиня сімейного архіву, отримала машинопис роману в 1940 році в останні тижні життя старшого брата. Саме цей екземпляр читали її дочки - старша Ольга і молодша Олена - перед від'їздом в евакуацію в 1941-му. Мати познайомила їх з романом, справедливо побоюючись за збереження архіву. Але, на щастя все рукописи, листи, фотографії, що залишалися під час війни в Москві, вціліли.


Видавці відмовилися від початкового плану використовувати фотографії, малюнки, автографи.


Видання призначене для читачів і шанувальників творчості Михайла Булгакова, але, можливо, перечитуючи знайомі рядки, захочеться прочитати їх вголос дітям і онукам. Може бути, вони зможуть відчути задоволення від «шелесту сторінок» і на якийсь час піднімуть очі від екрану. Це особливість класиків – переходити в розряд юнацької літератури.


Михайло Булгаков - Мастер і Маргарита. Факсимільне видання авторського оригіналу.