Андрій Блудов - Живопис, відео, об’єкти

Андрій Блудов
Живопис, відео, об’єкти

Вартість: 500 грн.
Код: К-446

ISBN 978-617-7393-50-3
Видавництво: АДЕФ-Україна

М'яка палітура
Мова видання: українська
Рік видання: 2017
Cторінок: 272  
Формат: 235х285/4
Тема: Фотоальбоми

Альбом Андрія Блудова покликаний презентувати різні етапи його творчого шляху за останні 12 років. Сама збірка є особливим твором мистецтва, де яскраво представлено як фігуру художника, його думки, погляди колег та критиків, так і самобутні окремі твори та проекти митця. Роботи Блудова, представлені в альбомі, "вказують прикметну еволюцію від аналізу до синтезу, від ритуалу до спонтанності.


Однак у художника завжди присутнє явне небажання надавати картині надмірну серйозність, і його живопис не видається енігматичними структурами, а є красивими та іронічними творами мистецтва. Він добивається легкості сприйняття й рівноваги в поєднанні з "метафізичною" суворою багатозначністю.


Отож цей альбом буде цікавий не лише шанувальникам, але й пересічним зацікавленим. "Я позиціоную свій живопис як алегорію свідомості сучасної людини, — говорить художник, — кліпову, розривну, цитатну. Це атмосферний живопис, потік, що починається нізвідки і йде в нікуди. У ньому спонтанно з’являються образи, які, з’єднуючись зі стихією, створюють необхідні вібрації, що переходять потім через картини до глядача. Таким чином замикається ряд "художник — картина — глядач", і я відчуваю зворотній зв’язок. Мій живопис співзвучний іншим людям, вони іноді докладно розповідають, що з ними відбувається коли дивляться на картини".


Андрій Блудов - Живопис, відео, об’єкти   Андрій Блудов - Живопис, відео, об’єкти   Андрій Блудов - Живопис, відео, об’єкти   Андрій Блудов - Живопис, відео, об’єкти