Алішер Навої - Фархад і Ширін

Алішер Навої
Фархад і Ширін

Вартість: нет в наличии грн.
Код: К-394

ISBN 978-617-7156-56-6
Видавництво: АДЕФ-Україна

Тверда палітура
Мова видання: українська, узбецька
Рік видання: 2016
Cторінок: 348  
Формат: 315 х 285
Тема: Поетична сторінка
Вид: Подарункові видання

Майже за 200 років до Шекспіра видатний державний діяч, філософ, письменник Сходу Алішер Навої не тільки створив писемну мову для корінного населення центральної Азії, а саме староузбецьку мову, а ще й залишив світові високодуховну, поетично досконалу історію про східних Ромео та Джульєтту - поему «Фархад і Ширін ». Поема не тільки має захоплюючий сюжет, але й розійшлася на цитати, дякуючи афористичним висловам великого майстра.
Дане видання унікальне поєднанням 3-х мов: поема представлена на узбецькій в кириличній графіці, українськїй - в перекладі видатного українського поета XX століття Миколи Бажана і вставками оригінальної рукописи «Фархад і Ширін». Вступні статті до поеми, написані відомими вченими - академіком Азізом Каюмовим і академіком Іваном Дзюбою, дають можливість зрозуміти епоху великого Алішера Навої і часи, які супроводжували переклад поеми українською.
Книга видана на ексклюзивному дизайнерському папері, кольоровий друк видання доповнений металізованою бронзовою фарбою. Сторінки книги прикрашає автентичний орнамент XV століття з «золотої» фольги, нанесеної на папір методом гарячого тиснення.


Алішер Навої - Фархад і Ширін   Алішер Навої - Фархад і Ширін   Алішер Навої - Фархад і Ширін