Борис Єрофалов - Символы архитектуры или Нумерологическое испытание архитектурной формы

Борис Єрофалов
Символы архитектуры или Нумерологическое испытание архитектурной формы

Вартість: 500 грн.
Код: К-393

ISBN 978-966-8613-58-6
Видавництво: Видавничий дім А + С

М'яка палітура
Мова видання: російська
Рік видання: 2016
Cторінок: 576 с, 242 ілл.  
Формат: 117 х 210
Вид: Цікаві пропозиції

Нова книга Бориса Єрофалова склалася протягом останніх років з корпусу фундаментально-теоретичних есе, об`єднаних однією темою. У першій частині книги пояснені дванадцять символів, вихоплених автором з композиційного семіозиса архітектурної форми, - колона та фуст, балка та неф, арка та міст, стіна та місто, дах і фронтон, двері та портал, сходи та зіккурат, вікно та вітраж, обеліск і площа, купол і ротонда, вежа та ярус, підстава та місце - які становлять стрижневий тезаурус архітектурного лексикону. Це поняття - «горизонталі», про які не треба домовлятися, але які потрібно чітко розуміти. Друга частина представлена діахронічески «вертикальними» прикладами, що ілюструють авторське ставлення до предметної символізації архітектури протягом її історії.
Книга доповнена бібліографією авторських творів за 1981-2015 роки.
Розрахована на архітектурознавців, істориків культури та архітекторів.

Про автора:
Борис Єрофалов - архітектурний критик, академік Української академії архітектури, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, головний редактор журналу «А + С».


Борис Єрофалов - Символы архитектуры или Нумерологическое испытание архитектурной формы   Борис Єрофалов - Символы архитектуры или Нумерологическое испытание архитектурной формы   Борис Єрофалов - Символы архитектуры или Нумерологическое испытание архитектурной формы   Борис Єрофалов - Символы архитектуры или Нумерологическое испытание архитектурной формы