Валерій Кончаковський - Из рассказов деда

Валерій Кончаковський
Из рассказов деда

Вартість: закінчився наклад грн.
Код: К-372

ISBN 978-617-7156-66-5
Видавництво: АДЕФ-Україна

Тверда палітура
Мова видання: російська
Рік видання: 2015
Cторінок: 168  
Формат: 140 х 220
Тема: Булгаківска тема

Вперше публікуються спогади Валерія Кончаковського – онука власника будинку №13 по Андріївському  узвозу Василя Павловича Лістовничого. Родина Лістовничих була відомою в Києві, а Василя Павловича знали як головного архітектора Київського округу. Він побудував більше десяти гімназій в п’яти губерніях, у Вінниці будинок капітана Четкова оригінальної архітектури, був освіченою та інтелігентною людиною , почесним громадянином міста Києва.
Коли Василь Лістовничий придбав будинок на Андріївському узвозі, на той час там квартирувала  родина Булгакових. В цьому будинку вони проживали з 1906 до 1919 року. Валерій Кончаковський згадує розповіді своєї мами Інни Лістовничої-Кончаковської про теплі та дружні стосунки власників будинку та квартирантів протягом всього часу, як вона товаришувала з меншою сестричкою Михайла Булгакова. А сам Михайло багато часу проводив у кабінеті Василя Павловича, де була величезна бібліотека, його цікавили різні книги, і багато з них він прочитав саме після теплих дружніх бесід с Василем Павловичем.
Сподіваємося, що уважний читач знайде у цій книзі відповіді на питання чиє прізвище принесло більше слави будинку №13 на Андріївському узвозі.


Валерій Кончаковський - Из рассказов деда   Валерій Кончаковський - Из рассказов деда