Юлія Ларіна - Коли тобі буває сумно. Книга для розмов

Юлія Ларіна
Коли тобі буває сумно. Книга для розмов

Вартість: 250 грн.
Код: К-371

ISBN 978-617-7393-04-6
Видавництво: АДЕФ-Україна

Тверда палітура
Мова видання: російська
Рік видання: 2016
Cторінок: 20  
Формат: 205 х 205
Тема: Психологія
Вид: Дитячі цікавинки

Книга про самотність, перша з серії «Книг для розмов», написана дитячим психологом для дітей та дорослих.
Книга написана простою та зрозумілою для дитини мовою, має безліч яскравих образів і порівнянь, теплі та щирі ілюстрації. Вона допомагає дитині висловити свої почуття, які виникають при розлуці, конфлікті чи переїзді.
Книга підтримує простір діалогу між дорослим та дитиною, дозволяє обговорювати складні теми, а також допомагає добирати відповідні слова для душевної розмови з дитиною про її переживання.
Головне послання книги читачеві насамперед пов’язане з сучасною психологічною концепцією прив’язаності: чим міцніше дитина відчуває зв’язок із навколишнім світом, батьками та своїми почуттями, тим більше вона має ресурсів та можливостей долати складні життєві обставини.
Книга орієнтована на домашнє читання дітям, а також може бути використана дитячими спеціалістами для індивідуальної та групової роботи, розвитку емоційної сфери, дитячої психотерапії.


Про автора:
Юлія Ларіна, дитячий психолог, член Професійної асоціації дитячих аналітичних психологів ПАДАП.
Малюнки: Марина Марчук, художник, ілюстратор


Юлія Ларіна - Коли тобі буває сумно. Книга для розмов   Юлія Ларіна - Коли тобі буває сумно. Книга для розмов   Юлія Ларіна - Коли тобі буває сумно. Книга для розмов