За загальною редакцією Лариси Івшиної  - Повернення в Царгород

За загальною редакцією Лариси Івшиної
Повернення в Царгород

Вартість: 200 грн.
Код: К-299

ISBN 978-966-8152-62-7
Видавництво: Українська прес-група

Тверда палітура
Мова видання: Українська
Рік видання: 2015
Cторінок: 496  
Формат: 60 х 84 1/16
Тема: Публіцистика газети "День"

Лариса Івшина:  «Книжка «Повернення в Царгород», хоч і стосується подій тисячолітньої давнини, виглядає на сьогодні гостро актуальною. Адже вона не про те – «бути нам чи не бути?». Зрозуміло, бути! Але – «ким бути?», «якими бути?».


      Давно вже не новина, що Україна – не Росія. Про це – всі наші попередні книжки. А топ-новиною для багатьох стане те, що Росія – не Русь.


     «Повернення в Царгород» - це інтелектуальний «аперитив», який розпалює потребу пізнання і вивчення Сходу, осмислення наших відносин із Туреччиною, з Кримським ханством, зі світом величної Візантії, які було штучно загальмовано.


«Повернення в Царгород» - це «ключі» від нашої суб`єктності, самобутності, від нашого справжнього місця в Європі і світі. Загублені, вони лежали та чекали, коли ми потрудимося їх підняти і не побоїмося ними скористатися... Цей час настав.»


За загальною редакцією Лариси Івшиної  - Повернення в Царгород   За загальною редакцією Лариси Івшиної  - Повернення в Царгород   За загальною редакцією Лариси Івшиної  - Повернення в Царгород