Іван Котляревський - Енеїда (колекційне видання)

Іван Котляревський
Енеїда (колекційне видання)

Вартість: 12900 грн.
Код: К-183

Видавництво: Видавець Корбуш

Тверда палітура
Мова видання: Українська
Cторінок: 440  
Формат: 210 х 285
Вид: Подарункові видання

«Енеїда» – перша друкована книга українською народною мовою, три перші частини якої було видано ще у 1798 році. Видано, попри заборону на друк книг українською мовою 1720 року. Історична, літературна пам’ятка української культури, з якої фактично розпочато відлік української літературної мови, безперечно, заслуговує саме такого видання! Адже осмислення «Енеїди» як початку нової української літератури стало фактом культурної самосвідомості, тоді як сама поема була і залишається в центрі читацької, літературознавчої та культурологічної уваги. Важливо й те, що «Енеїда» Котляревського стала першим друкованим твором, який було написано «народною» мовою. На сторінках поеми автору вдалося передати яскравий етнічний колорит, життя і побут українського народу, його звичаї, традиції спілкування, мову, життєві деталі та особливості світосприйняття.


Ілюстрації Оксани Тернавської до цього видання дійсно вражають, адже книгу готували три роки. Майстерно вимальовані пензлем художниці персонажі, знайомі з дитинства кожному українцеві, і комфортно розмістились в розкішних декораціях українського бароко.


Кожен екземпляр виготовляється вручну за оригінальною французькою технологією XVIII століття. Обкладинка виконана з високоякісної палітурної шкіри з тисненням золотою фольгою.


Іван Котляревський - Енеїда (колекційне видання)   Іван Котляревський - Енеїда (колекційне видання)   Іван Котляревський - Енеїда (колекційне видання)