Шота Руставелі - Витязь у тигровій шкурі

Шота Руставелі
Витязь у тигровій шкурі

Вартість: 2500 грн.
Код: К-10

ISBN 978-966-187-177-8
Видавництво: АДЕФ-Україна

Тверда палітура
Мова видання: Українська, Грузинська
Рік видання: 2012
Cторінок: 308  
Формат: 315 х 285
Вид: Подарункові видання

Книга присвячена 300-річчю першого друкованого видання поеми Шота Руставелі «Вепхісткаосані» («Витязь у тигровій шкурі») – найвідомішої пам’ятки грузинської словесної культури ХІІ століття.  


Висока земна любов і вірність у дружбі, обов’язок і сенс земного буття, слава і безславність, життя і смерть – ось ті важливі філософські проблеми, які розв’язує Автор на сторінках високохудожньої, витонченої за формою поеми. Змістом, образною системою, способом мислення і поетичною формою твір Руставелі захоплює читачів різних народів, різних культурних традицій.


У виданні вміщено поему мовою оригіналу – грузинською і блискучий переклад українською мовою М.П. Бажана. Текст поеми супроводжують теоретичні студії-узагальнення проф. М. Елбакідзе про твір і постать Шота Руставелі та М.П. Бажана; вміщено ілюстрації видатного грузинського художника С. Кобуладзе, створені у 1935-37 рр.


Книга у шкіряній обкладинці


Також у м’якій обкладинці:


http://www.adef-books.com.ua/showbook.php?uid=44


Шота Руставелі - Витязь у тигровій шкурі   Шота Руставелі - Витязь у тигровій шкурі   Шота Руставелі - Витязь у тигровій шкурі   Шота Руставелі - Витязь у тигровій шкурі